Default News Image

Newland, Türkiye ve İran için bölge müdürü atadı

03.04.2017 Company

Newland EMEA, Yavuz Şahin’i Türkiye ve İran için bölge müdürü olarak atadığını duyurdu. Yavuz Şahin, bu görevle, Newland’in EMEA bölgesindeki agresif büyüme ve Türkiye ve İran pazarlarındaki pozisyonlarının geliştirilmesinin içinde yer alacaktır.

news_Yavuz_1

Yavuz Şahin, 17 yıllık ürün yönetimi ve Newland distribütörü Perkon’daki 10 yıllık çeşitli pozisyonlarda yöneticilik içeren endüstri tecrübesiyle katılmıştır. AIDC pazar lideri olan Perkon’da, özellikle eczane/ilaç pazarında büyümesinde önemli paya sahiptir. Perkon, Datamatrix Karekod’ların yer aldığı yeni regulasyonların sektörde uygulanmasında en büyük pay sahibidir, bu sayede Karekod pazarındaki en büyük oyuncudur.

Newland EMEA CEO’su Peter Sliedrecht : “Newland EMEA’nın Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da büyüme stratejisi sürerken, Yavuz’un Türkiye ve İran için katılımından dolayı heyecanlıyız. Yavuz’un pazardaki tecrübesi ve çevresiyle, ekibimize, işimizi büyütmemizde ve Newland’ın güvenilir bir partner olarak güçlenmesinde katkı sağlayacağını düşünüyoruz.

Yavuz’la, Perkon’da çalıştığı uzun yıllar boyunca ilişkilerimiz gelişmişti. 10 yılın ardından, Yavuz kariyerine yeni bir yön vermek istediğinde, Newland ekibi ve hedefleri için de en uygun kişi olduğu konusunda hemfikirdik, kaçınılmaz olarak ekibimize katmış olmaktan dolayı mutluyuz.”

Yavuz Şahin  de ifadelerinde ” Çok heyecanlıyım, tecrübelerimi bir sonraki seviyeye taşıyabileceğim, böyle başarılı bir organizasyonda yer alacağım, ve AIDC dünyasının geleceğinde pay sahibi olacağım. Newland’ın yeni üyesi olarak, bölgemdeki iş ortaklarıma Newland’ın gücünü ve desteğini taşımak için sabırsızlanıyorum. ”

Yavuz Şahin görevine 1 Nisan 2017 itibarıyla başlamıştır.

Design & development: BuroBureaux