Newland, Türkiye takımını daha da genişletiyor

11.04.2018 Company
Soldan sağa: Yavuz Şahin (Bölge Müdürü Türkiye & İran), Oğuz Gücarslan (Türkiye Bölge Satış Müdürü), Peter Sliedrecht (CEO Newland EMEA)

Newland_news_turkey

Newland EMEA, Oguz GUCARSLAN ’ı Türkiye’ye Bölgesel Satış Müdürü olarak takdim etti.

Oguz GUCARSLAN, bir yıl önce Newland EMEA için çalışmaya başlayan Türkiye & İran Bölge Müdürü Yavuz SAHIN ile yeniden bir araya geldi. İkili, Newland EMEA ‘ya katılmadan önce uzun yıllar birlikte çalışmıştı. Oguz, son on yıldır Yönetim Kurulu Üyesi ve Satış Müdürü olarak Perkon ‘daydı.

Yavuz SAHIN, son 12 ayda Newland ‘in Türkiye pazarındaki büyümesini artırdı. Güçlü ilişkiler, yeni ortaklıklar kurdu ve bölgedeki Newland markasını güçlendirdi. Açıkça bellidir ki, cihazlar Türkiye ‘de gündelik yaşama hızla girmiştir. Türk Posta Servisi ‘nde, ülke çapında eczanelerde, çeşitli perakende zincirlerinde ve daha fazlasında yerini almıştır. Oguz GUCARSLAN, OT/VT endüstrisinde son 15 yılda oluşturduğu uzmanlığı ile de güç sağlayacaktır. Hem müşteriler hem de endüstri deneyimi ile uzun vadeli iş ilişkileri kurduğu kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. Ek olarak, teknik bir arka plan, satış yönetimi deneyimi ile perakende, lojistik ve üretim pazarı deneyimilerini birleşmektedir. Oguz, Newland EMEA ‘da yeni rolünü rahatça alacaktır.

Oguz “Newland EMEA ekibi ile beraber çalışacağım için heyecanlıyım. Newland, kendi 2D Imager ve 1D Linear Imager teknolojisine sahip olmakla beraber Türkiye pazarında büyük bir etki yaratacak güçlü ve yeni bir Android PDA serisi geliştirdi. Eminim ki Auto-ID pazarını yeniden tanımlayacağız. Newlanders ‘lara katıldığım için çok mutluyum” diyor.

Ve bizde beraber olduğumuza çok sevindik – takıma hoş geldin Oğuz!

Temasa geçmek ister misiniz?

skype : oguz.gucarslan

Design & development: BuroBureaux